LuK4S3k CZ

Přes jaký program se dají vytvářet takové obrázky ?

╭-----╮
/ \☻ \ UFO TECH UNLOCKED!!!!!!!!!!
▂▃▄▅█████████▅▄▃▂ BOBS ARMY HAS UFOS NOW
◥█☢█☢█☢█☢█☢█☢█☢█☢█◤ GOOGLE PLUS U DONE.
◥█ --------------------------- █◤

Blbě se to sem vložilo ale nemyslím ten text ale ten obázek nevíte prosím jak to udělat ?

Nejlepší odpověď
badisko

na to neni zadny program …staci mapa znaku .. nebo znat klavesove zkratky ..

Doplňuji:
rika se tomu SCII Art ..tak hledej pod timto …

Další odpovědi
Dochy

Existuje i software. Přinejmenším pro linux… Pak hledej AAlib. A fungovalo to i jako výstupní zařízení pro přehrávače a s trochou snahy se pak nechalo zařídit i to, abys na textové konzoli mohl shlédnout film.

badisko

jo jeste generator zde … http://patorjk­.com/software/ta­ag/#p=display&v=1&c=c%2B­%2B&f=Doh&t=As­cii

badisko

OMG – oprava ASCII Art …