Avatar uživatele
stana73

Přepínáte často televizi? Třeba na reklamy, z pořadu na pořad …

Pamatujete si TV bez ovladače? Na každé přepnutí vstávat z gauče (křesla)?Ale to byly jen dva programy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? irij, Miroslavst, BEAES, BENYTA, SajmonModer, Já... před 4788 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

tak to naštěstí ve zvyku nemám. TV sleduju málo, a když už, tak jdu něco sledovat cíleně, takže nehrozí, že by mě to nebavilo a musel bych přepnout.
Ano, pamatuju, jenže tehdy jsem nebyl s TV kamarád prakticky vůbec a na zvuky ručního přecvakávání jsem si brzy vypěstoval alergii.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano pamatuju, ale i tehdá jsem ovladač měl.
Sedím v křesle a říkám: „Běž to přepnout“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SajmonModer

JJ, jětě, že dnes ty dálkače jsou, neuměl bych si bez nic představit život. Dokonce už i na Playstation jsou dálkové ovladače (bezdrátové). To už je snobství tohleto 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Máte na mysli ČB Merkur nebo Aurora nebo Barevnej Rubin? :) My měli ještě dva Polské programy. To byla frajeřina :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Ano, reklamy většinou přepínám, ale ony jsou většinou v jeden čas všude, jediná záchrana je ČT2. Na dva programy si pamatuji, to byly časy, přepínalo se minimálně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Minimálně ji sleduji, takže nepřepínám. Na to si už nepamatuju 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Tak při reklamách přepínám stále.
Od roku 1954 jsme měli několik přístrojů
ale ovládání se začalo řešit až s příchodem
2.programu a to jsem vyřešil s asi tak 1,2m
dlouhým klackem tzv.dřevěnou dálkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Televizi moc nepřepínám,stejně většinou nikde nic nedávají.V obyváku používám ovladač,ale většinou mám telku puštěnou jako kulisu u počítače u syna v pokoji,má televizi hned nad počítačem,takže jí přepínám přímo bez ovladače.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika