stana73

Přepínáte často televizi? Třeba na reklamy, z pořadu na pořad …

Pamatujete si TV bez ovladače? Na každé přepnutí vstávat z gauče (křesla)?Ale to byly jen dva programy.

Nejlepší odpověď
quentos

tak to naštěstí ve zvyku nemám. TV sleduju málo, a když už, tak jdu něco sledovat cíleně, takže nehrozí, že by mě to nebavilo a musel bych přepnout.
Ano, pamatuju, jenže tehdy jsem nebyl s TV kamarád prakticky vůbec a na zvuky ručního přecvakávání jsem si brzy vypěstoval alergii.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano pamatuju, ale i tehdá jsem ovladač měl.
Sedím v křesle a říkám: „Běž to přepnout“.

SajmonModer

JJ, jětě, že dnes ty dálkače jsou, neuměl bych si bez nic představit život. Dokonce už i na Playstation jsou dálkové ovladače (bezdrátové). To už je snobství tohleto 🙂

tuCZek

Máte na mysli ČB Merkur nebo Aurora nebo Barevnej Rubin? :) My měli ještě dva Polské programy. To byla frajeřina :)))

BEAES

Ano, reklamy většinou přepínám, ale ony jsou většinou v jeden čas všude, jediná záchrana je ČT2. Na dva programy si pamatuji, to byly časy, přepínalo se minimálně…

Pralinka1979

Minimálně ji sleduji, takže nepřepínám. Na to si už nepamatuju 🙂

Jikra

Tak při reklamách přepínám stále.
Od roku 1954 jsme měli několik přístrojů
ale ovládání se začalo řešit až s příchodem
2.programu a to jsem vyřešil s asi tak 1,2m
dlouhým klackem tzv.dřevěnou dálkou.

Rocker

Televizi moc nepřepínám,stejně většinou nikde nic nedávají.V obyváku používám ovladač,ale většinou mám telku puštěnou jako kulisu u počítače u syna v pokoji,má televizi hned nad počítačem,takže jí přepínám přímo bez ovladače.