Nechápavé

Preinstaloval jsem win xp na win 7 a pres obrazovky mu behaji take cary..Zrneni jak to opravit ?

Odpovědi
anonym

  1. zkontroluj si nastavení ovladače (rozlišení, obnovovací frekvence…)
  2. nainstaluj správný ovladač grafiky (případně i monitoru)

Dochy

Ještě bych přidal: Zkontroluj kabely a pokud chceš opravdu poradit, pak kromě otázky i popiš co nejlépe okolnosti (HW, SW, zda se měnilo něco dalšího…, např. typ grafické karty, typ monitoru, způsob připojení by mohli být podstatné)