Brambacher

Přehrání filmu

Na windows 7 sem si stáhl film Rounders.. Po té sem si film pomocí flešky dal do mini notebooku(windows Xp) a v tomto notebooku mi film ve windows media player nejde prehrat…nevite co stim popr. jiny prehravac dekuji..(JDE JENOM ZVUK, OBRAZ NIKOLIV)

Nejlepší odpověď
Toruk

Stačí stáhnout jen nějaký aktualizovaný přehrávač. Spolehlivý je SMPlayer, VLC, KMPlayer… Mají v sobě aktuální codec-y a jsou malé snadno se stáhnou i instalují. WMP je nepraktický mj. i pro horší ovládání.

Další odpovědi
Bumbes

bude to asi chybějící codec

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/u-wmp-11-mi-nejdou-barvy-zkousel-jsem-film-prehrat-v-neru-a-bylo-vse-v-poradku