jirka21kufr

Přehraje SET TOP Box film ve formátu mkv

Odpovědi
brillant

Set top box není přehrávač http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Set-top_box

alexandra

Pokud myslíš na flešce nebo HDD,tak záleží,jaký máš a jaké podporuje formáty.Většinou ty obyčejné ne,ale já mám jeden nějaký dražší a ten mi to přehraje.Je třeba to vyzkoušet.
Doplňuji:
Pro Brillanta. Set-top-box sice není přehrávač,ale většinou mívá USB,kde se dají přehrávat filmy.Já tam mám i na přehrávání paměťových karet.

Falcon

Samozřejmě,že přehraje.Set top boxy fungují většinou jako multimediální centra.
Jenom si musíš koupit ten,který podporuje přehrávání ve formátu MKV.Je jich hodně.
To se musíš zeptat,když ho kupuješ.