Předplatné pro Megavideo

Na stránkách Megavidea je uvedeno předplatné cca 60$za rok.Chci platit v Kč a nemám bankovní účet. Jak to provedu?

Nejlepší odpověď
quentos

Bez bankovního účtu těžko. Tyto aplikace vznikly v USA, kde je hotovostní platba využívána už jen opravdu minimálně. Takže nezbude než si bankovní účet založit. Za založení účtu si banka obyčejně účtuje cca 500 Kč. Pak se můžete poradit, co dál – nejlépe se to provede přes PayPal, viz odkaz (pak můžete platit v Kč, ovšem opět se to neobejde bez bankovního účtu). OVŠEM schůdnější cesta by byla zagooglit a najít jeden fígl, který Vám poradí kód, jenž se vloží na patřičné místo a díky němuž pak můžete Megavideo užívat neomezeně i bez placení (funguje to, jenže už si nepamatuju, odkud ho mám).

Zdroj: www.paypal.cz