Heisenberg

Pravé reproduktory po připojení k PC hrají velmi potichu. Poradíte, jaké mám možnosti?

Dobrý den.
Měl jsem připojené reproduktory k počítači, dva na levé a dva na pravé straně. Před pár dny jsem zjistil že pravá strana šumí a téměř nehraje. Tak jsem je odpojil s tím že chyba je nejspíš v nich, své už mají odslouženo a že pořídím nové.
Všimnul jsem si ale, že to samé se mi děje i s jakýmikoliv sluchátky, které zapojím, takže chyba bude v počítači a ne v připojených zařízeních. V nastavení počítače mám zvuk obou stran vyvážený, takže v tom chyba nebude.
Proto se ptám jaké mám možnosti? Napadlo mě, že chyba může být prostě v tom zeleném jacku, tak jsem si řekl že bych mohl koupit zvlášť zelený jack pro sluchátka který se připojí jako USB a do něj ta sluchátka zapojovat, nebo to bude zlobit pořád stejně?
Nebo máte nějaké jiné tipy? Budu moc vděčný.

Samozřejmě je vše nainstalováno :).

Odpovědi
Minas

nainstaloval jsi přiložené CD ? BTW: Heisenbergu, máš dost prachů na to, aby jsis koupil nový, tak tu nežiduj a dones mi trochu perníčku :D

Zkus si pohrát s nastavením, popřípadě, jestli to USB není nějak vadný, jestli máš známého co se vyzná v kompech, technici jsou šmejdi a ještě by ti vnucovali novej zdroj.