lukas1912

Poznáte z četo toto je rozebraného?

Hádejte co to je na obrázku děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Hádanky a kvízy? ale tie snáď patria inde…
Vzhľadom na kategoriu otázky, nemožnosť porovnania veľkosti (čo slušný kvizmajster nerobí), môžem len usudzovať, že ide o časť, ktorá niekam zapadá.
Ak porovnám materiál drevenej dosky s predmetom… Má to podobnosť s viečkom od hodiniek https://asset­s.catawiki.nl/as­sets/2017/6/12/­4/2/8/428521b0-e9e5-477d-ba15-0ceb1d7597de.jpg

Další odpovědi
Nerevarin

Ne že bych tomu až moc věřil, ale vzhledem k mánii Spinner Fidget bych si tipnul, že je to krytka ložisek:D

Danina65

Chybí mi předmět k určení velikosti.Takhle třeba vypadala miska k váhám, pravda, z jiného materiálu.

briketka10

Hloupá otázka, když tazatel zná zadání!

Dochy

Zadání snad známe všichni, když nám jej sdělil. Nebo Ty mu nevěříš??? 😉

Mc Merkurion

… vono to asi mělo bejt v kategorii zábava, hádanky …