radioboris

Povinné ručení na moto

má někdo zkušenosti s directem, nebo kooperativou(i v kom­binaci s havarijkem) při pojistné události a nebo asistenčními službami? jak moc jsou ochotní plnit a postarat se?

Odpovědi
mj81

Mám Kooperativu a nestěžuju si. Řešil jsem s nimi vykradené auto (škoda na autě asi 5000 Kč) a bez problémů, spoluúčast dali asi 1000 Kč. I přesto, že škoda narostla mojí blbostí (nechal jsem si ukrást náhradní klíč od auta a malý techničák s mojí adresou, takže se krom poškozeného zámku ve dveřích musela měnit i spínací skříňka pod volantem, aby mi to auto na druhý pokus neukradli celé.)