mandiice

Pouzivate štětec na make-up?

Zajimaji me zkusenosti a popripade proc ano a proc ne. Uvazuji o jeho koupi tak chci vedet nazor spotrebitelu

Odpovědi
aliendrone

ANO! Štětec má velmi jemný hustý vlas a bohatě nabírá barvu (výborný u málo stékavých barev). Bohužel asi všechny mají vlas syntetický, takže je vhodný převážně pro vodou ředitelné barvy. (syntetika ho rozpouští)! S hustotou vlasu bohužel souvisí i obtížnější a delší praní/čištění štětce. ;) :D