haniya

Používáte nějaký elektronický diář či organizér?

Nejlepší odpověď
Milka ♥

Nepoužívám.Poznámky si píšu do mobilu.Stačí mi to.

Další odpovědi
panenka

Veškeré schůzky s klienty a kam zrovna v ten den mám jet nebo jít si zapisuji do deníku.

PostApMan

Ano používám, je součástí mého mobilního telefonu. Mám to až tak dobře zařízené že spolu organizér v mobilu komunikuje s organizérem(ka­lendářem) v notebooku.

Tuším, že samostatně se organizér, nebo el. diář už ani neprodávají.

ReHu

V mobilu. V Nokii mi vyhovuje nejvíc. bez toho nefunguju.

anonym

dnes je tim elektronickym diarem a organizerem asi vetsinou telefon, ne jinak je tomu v mem pripade, je uzitecny a snadno pouzitelny, umi se vcas pripomenout a to se pocita 🙂

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:2479:1­01172/

kalendar maji snad vsechny telefony, rozdil je jen v komfortu ovladani pripadne jeho dostupnosti odkudkoliv pres web (google calendar), synchronizaci s podnikovym exchange kalendarem, apod…