zjentek

Potřebují ženy k pohlavnímu styku důvod?

Nejlepší odpověď
led

zjentek a vy len tak, bez dôvodu, schmatnete prvú ženu a… (ďalej už nepíšem s ohľadom na nevinnosť detských čitateľov)
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcQlPPTfsvrfZHa­IZaC4t-Q2rk3pO_9jpHf­GQPzpRUWi&s

Další odpovědi
elkon

Ke každé činnosti je důvod. Dělat něco bez důvodu nedává smysl. Už ti semeno leze na mozek. Najdi si konečně ženskou a nebudeš se zde stále ptát na věci kolem žen, protože to zažiješ sám.
Nebo se jich bojíš? Pro začátek tedy můžeš navštívit dům s červenými závěsy. Třeba ti tam některá vše vysvětlí a ukáže. A můžeš konečně i smočit.

paul1

Tady je 26 důvodů pro sex. Možná je jich ještě víc.

Zdroj: https://zena.ak­tualne.cz/vzta­hy/25-1-duvod-proc-mit-sex-tady-jsou/r~i:arti­cle:728487/

zjentek

Elkon no KONEČNĚ ses taky rozepsal, už jsi budil dojem, že neumíš psát. Děkuju.

zjentek

Led no já nemohu, já musím ctít zákon, ovšem džentlmenovi by nikdo nevěřil, že jeho schmatla dáma, ne?