Marilyn warn

Potřebuji pomoc, někdo se naboural do facebookového účtu, mého taťky, už si nevíme rady.

Někdo cizí se naboural do taťky účtu, změnil heslo, i email na facebooku, když dáme že nevíme heslo, a chceme obnovit heslo, tak to po nás chce jen email, dříve už jednou táta Zapoměl heslo, a měl tam moznost přes svoje telefoni číslo, již tam nemá ani telefoni číslo a ani svůj email, zkoušeli jsme opravdu všechno, na jeho profil se pořád ukazují nějaké vietnamské odkazy píše v messengeru snad každému, vzdát se ho nechce, má ho už od roka co se snad Facebook vytvořil, jsou v něm fotky které jinde už nemá, kdyby nebyl tolik důležitý tak ho klidně smažeme nebo zablokujeme, budu ráda za každé užitečné rady.

Odpovědi
seraphico

Zkuste postupovat podle návodu od FB:

https://m.face­book.com/help/1216349518­398524?locale2=cs_CZ

Hlada

Vykašlete se na FB. To je blbost k ničemu. Taťku raději poučte o bezpečném používání internetu a počítače. Elementární zásada je: zálohovat, zálohovat, zálohovat. Při dnešní ceně 1 GB pod 1 Kč není sebemenší důvod mít jakákoli soukromá data jinde než na svých záložních discích. Vůbec nechápu myšlení lidí, kteří posílají své soukromé fotky do neznámých úložišť po celém světě.

Marilyn warn

@seraphico zdravím, teď jsem to zkoušela stručně podle pokynů, ale na konci se mi ukáže nadále jestli mi mohou poslat obnovací kód, na email který již byl změněn osobou která ho napadla, a když kliknu na ikonu že nemám k němu přístup tak se mi to vrátí na hlavní stránku…