Avatar uživatele
zjentek

poslední dobou chytám v noci hlad ..nejsem marod?

vždycky jsem jedl, abych žil, ale teď to začíná vypadat naopak ..přitom nijak těžce nepracuji, prostě jenom žeru ..dík za řešení

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, lota před 3476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ptáč

Jestli nekousáte dřevo, gumu, knihy a jiné materiály, tak pravděpodobně budete zdravý a hladový. Je doba, kdy se tělo připravuje na zimní spánek, potřebuje vytvořit tukové zásoby které zahřejí. Takže, kdy jindy se pořádně najíst, než v klidu v noci? Po smrti to už bude zbytečné. Každodenní zátěží trávícího systému trpí součástka zvaná slinivka. Prý pomůže jeden den týdně tělu odlehčit a necpat se, ale nahradit těžce stravitelné pokrmy jablky. Říkalo se tomu půst, ale dnes, kdy je plná lednice nebo spíž, to je těžká představa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JJp

Když mi bylo plus mínus 17–18, měl jsem celkem dlouhý období, že jsem se skoro každou noc budil třeba ve 3 ráno a měl sem hlad a žízeň … Přešlo to :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jak naopak?Žiješ proto abys jedl?
V noci to normální není,to se má snad spát a né žrát!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Tělo si to žádá, tělo to potřebuje. Je lepší mít na stole bůček se šesti než antidepresiva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Asi jsi opravdu marod a já taky.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

jste marod …diagnoza : nenazranost
jak s tim jednou zacnete , tak jste podle me " prohral " .., a uz se toho " zlozvyku " budete tezko zbavovat .. ! :p
prekonejte se, a " zerte " jen ve dne ..ale v mire .. ! :p

  • iv-

před 3475 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek