zjentek

poslední dobou chytám v noci hlad ..nejsem marod?

vždycky jsem jedl, abych žil, ale teď to začíná vypadat naopak ..přitom nijak těžce nepracuji, prostě jenom žeru ..dík za řešení

Nejlepší odpověď
ptáč

Jestli nekousáte dřevo, gumu, knihy a jiné materiály, tak pravděpodobně budete zdravý a hladový. Je doba, kdy se tělo připravuje na zimní spánek, potřebuje vytvořit tukové zásoby které zahřejí. Takže, kdy jindy se pořádně najíst, než v klidu v noci? Po smrti to už bude zbytečné. Každodenní zátěží trávícího systému trpí součástka zvaná slinivka. Prý pomůže jeden den týdně tělu odlehčit a necpat se, ale nahradit těžce stravitelné pokrmy jablky. Říkalo se tomu půst, ale dnes, kdy je plná lednice nebo spíž, to je těžká představa.

Další odpovědi
JJp

Když mi bylo plus mínus 17–18, měl jsem celkem dlouhý období, že jsem se skoro každou noc budil třeba ve 3 ráno a měl sem hlad a žízeň … Přešlo to :)

anonym

Jak naopak?Žiješ proto abys jedl?
V noci to normální není,to se má snad spát a né žrát!

Hlada

Tělo si to žádá, tělo to potřebuje. Je lepší mít na stole bůček se šesti než antidepresiva.

lota

Asi jsi opravdu marod a já taky.:-)

gagaga

jste marod …diagnoza : nenazranost
jak s tim jednou zacnete , tak jste podle me " prohral " .., a uz se toho " zlozvyku " budete tezko zbavovat .. ! :p
prekonejte se, a " zerte " jen ve dne ..ale v mire .. ! :p

  • iv-