superbob

Posiluji správně?

Kazdy den cvicim podle tohoto videa : https://www.y­outube.com/wat­ch?v=d85WS7tqa­dU (2×), opakuji dvakrát, myslíte že to má nějaký smysl když chci nabrat svalovou hmotu nebo bych se mel zamerit na neco jineh

Nejlepší odpověď
anonym

Musíš mít nějaký cyklus, nemůžeš cvičit každý den, tělo musí regenerovat, potřebuje odpočinek na nabrání svalové hmoty.
Já měl svůj plán podle trenéra.
Pondělí sem cvičil nohy, břicho, záda
Středa ruce, ramena, hrudník
Pátek sem jezdil na kole a běhal.

Je to hodně individuální, ale nesmíš hlavně cvičit každý den bez přestávky ty stejné partie, tělo by se unavilo, výsledek by se nedostavil.

Urči si co v daný den budeš cvičit (kolik sérií a opakování daného cviku).
Zvol si takhle čtyři dny, mezi nimi si dej vždy den pauzu.

Pokud se výsledek neobjeví změň plán podle potřeby, přidej víc sérií, zaměř se na lepší jídelníček, kup si nějaký proteinový koktejl na udržení energie.