mrblackwell

Porucha pračky INDESIT WITE 107

Prosím o radu ohledně poruchy pračky INDESIT WITE 107.Začal mě problikávat display na pračce,tak sem zkusil vytáhnout šňůru ze zásuvky a opětně zastrčit,ale display problikává dál.Tím pádem nejde pračka vůbec spustit.Nevíte jak tuto závadu odstranit a pračku zprovoznit? Zde je odkaz na video s blikajícím displayem.
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=i2R-1qqEQw4

Odpovědi
vítek

Je třeba prověřit řídící jednotku pračky,zkontrolovat pájení ,případně vypálené kontakty,zapojení konektorů /vyhřáté kontakty/

Jestli nejste elektrikář do opravy se nepouštějte !!

Mellow

Už jste přišel na to, co s tím bylo? Mám tu samou pračku a ten samý problém.

PetraJ.

Dělá mi to taky…chvilku nehcám v klidu, pak se umoudří a peru dál:-) Ale mám v plánu volat servis:) Hodně zdaru, málo prádla:-D