Kura

Vyplatí se volat servis při poruše myčky?

30timinutový program myčka provede celý, ale na konci spustí hlášení poruchy a musí se vypnout manuálně. Na delší program, který je včetně sušení, myčka jen napustí vodu, nádobí opláchne a spustí hlášení poruchy.
Vyplatí se volat servis, nebo je v háji elektronika?
Nechci čekat na nějakýho budižkničemu, který stráví 3 hodiny odpojením myčky a jejím rozděláním, potom řekne verdikt, že oprava bude stát 4 litry, a vezme si za nic tisícovku.

DRAP : Po telefonu ti nikdo nic neřekne, každej chce jen dojet a za nic shrábnout prachy.

Odpovědi
mosoj

Jak za nic ? Tak když se jedná o nic není třeba opravovat.
Nebo jim to do servisu sám dovez, to bude podle tebe zadarmo.

MILAN - USACARS.cz

Záleží na tobě – jak jsi šikovný a co zvládáš?!?
Komplet ji rozeber, vyčisti a vysuš – /pokud neteče nebo není v háji elektronika/ -
bude na 99% chodit!
Dělám to v posledních letech pravidelně a i po 14 letech stále funguje!!!

Drap

Zavolej servis a oni ti řeknou na kolik by asi oprava vyšla

Lamalam

Tak těm lumpům za nic neplať. Oprav si to sám, jistě to zvládneš.

cynique

Jaký model? Jaké číslo poruchy?

Kura

Žádné číslo, není display, je to vestavná myčka s ovládáním nahoře. Prostě jen pípá.