Tabea

Pořídili jste si podlahové vytápění, můžete se podělit o zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Zkuensti pouze kladné

Další odpovědi
Kepler

Je to příjemnější, než chodit po studené podlaze. Jak se říká „klid a nohy v teple“. To je důležité.

zjentek

Podobně jako Drap, zkušenosti pouze kladné.

Midoc

Může být dobré, je potřeba topit na nízkou teplotu.

Marek656

Myslíte si, že je opravdu topení podlahou o tolik lepší oproti klasické cestě topení pomocí radiátorů?

Dvorka88

Tak pokud bych pominul mnohem nižší vstupní náklady, tak topení podlahou nevysušuje vzduch a zabraňuje tvorbě vlhkosti a plísní. Navíc my třeba máme díky podlahovému topení stálou teplotu doma a teplou podlahu, což je třeba pro děti super. Nechal jsem udělat podlahové topení pomocí fólií, které zvládají vytopit 90 % celé plochy.

Marek656

Na kolik to tak cca přišlo? Máme dům, který má 110 metrů obytné plochy.

Dvorka88

Na domě, který má 100 metrů, jsem dával 150 tisíc kompletně se vším. Nemusíte pak řešit žádné revize ani drahé opravy, protože fólie mají opravdu dlouhou životnost. Pokud by vás to zajímalo víc, tak se podívejte na stránky firmy topimepodlahou.cz , od které jsem si topení nechával zapojit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.