Roky

Poraďte jaký kompresorek by se dal koupit k nahuštění galusek, aby byl účinný a za rozumnou cenu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ze staré ledničky, ten nafouká dost. Já jej taky používám.

Další odpovědi
tom004

Viděl jsem cyklistu,který dofukoval přední kolo z bombičky.Na dotaz jestli je to domácí výroba,mi řekl,se dá koupit v obchodech pro cyklisty (bombička měla rozměr cca v-25cm,průměr 4–5cm).Tvrdil,že vystačí na nahuštění až 3 galusek. Nejsem cyklocvok,takže neověřeno.

venkovan

Nožní dvoupístová pumpa.