EE

poradte jak se zbavit zarustani nehtu u nohou nevim co stim a boli to

Nejlepší odpověď
1popelka1

Nemusíte s tím hned na chirurgii, šikovná pedikérka si poradí a posoudí, zda už je to na chirurgii a vytržení celého nehtu nebo ne. Zastřihne nehet, bolí to, ale dá se to vydržet.

V průměru by se k ní mělo chodit co 5 týdnů, ale jako vše, je to individuální, mě stačí co 2 měsíce, než začne nehet zase zarůstat.

Zdroj: vlastní zkušenos a spokojenost s pedikérkou

Další odpovědi
hanulka11

To měla dcera a zkusila s tím hrozně , stříhala si nehty do obloučkuújá jsem říkal zase si děláš vystřihovánky/ až když s tím musela k lékaři a řekl, že jí nehet bude muset strhnout s tím přestala.Byly jsme spolu u chirurga ,který ji opatrně na té straně nastřihl aby se nehet uvolnil a hlavně jí poradil- jak má nehty stříhat do rovna .Na hojení měla mastičku Bactroban , brzy se jí to zahojilo a od té doby už neměla problém.

iceT

Cetla jsem o nejakych destickach,ktere se implantuji pod zarustajici nehet,ktery se diky tomu srovna.

anonym

poku mohu poradit,nehtíky vůbec nestříhat jen pilovat a né do obloučku,ale rovně,zajděte za pedikérkou a ta vám ukáže jak

FilosofovaEm

Po koupeli nohou, kdy nehet změkne, opatrně špičkou pilníku zastrčit vatu pod nehet, aby nepřiléhal ke kůži. Měnit pravidelně a on se časem narovná.

chucky

Dojdete si na pedikuru, at vam dají šponu na nehet. Je to takový drátek, který pomůže nehtu správně růst. Jen néé na operaci.