allayne

Poradíte řasenku, která se nedrolí?

Znáte někdo nějakou řasenku, která se po určité době nedrolí, nebo pokud ano, tak minimálně? Zatím mi všechny vydržely hrozně krátce… :( Přitom nestály málo.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Visions od Oriflame, dobré zkušenosti mám i s řasenkami od Avonu.

Další odpovědi
Jahoda

Já používám buď od značky AVON nebo Fleur de Santé. Jsou tam skvělé řasenky a nedrolí se. 🙂

martina1

Já zase pouřívám celou řadu Giordani gold od Oriflame.Řasenka řasy neslepí,nemaže se v průběhu dne a vydrží dlouho.

panenka

Já jsem si přes kamarádku objednala za 220 kč řasenku od AVONU která se nedrolí už jí mám 4 roky a jsem s ní spokojená.

Lucimia

Také se mi řasenky z Oriflame nedrolí.

zyminka

Hele nejluxusnější řasenka, kterou sem měla je Falsies od Maybelline… je to teďka novinka… nemůžu si ji vynachválit! Řasi nádherně prodlouží, neslepuje a stojí okolo 2 stovek, což je taky celkem pohoda :)

Lucisek93

kdybyste radši preferovala českou značku, tak značka Regina a stojí do 100kč