annas

Poradíte mně prosím, co s nereagujícím Google Chrome?

Vím, že nedávno podobná otázka zde byla, ale já mám jiný problém. Nemůžu Chrome otevřít. Ale když spustím Obnovení systému, Chrome naskočí. Na druhý den po nočním vypnutí PC se situace opakuje. Chrome trucuje.

O co bych se mohla sama pokusit? Nejsem odborník, proto žádné složité rady.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
štamgast

Odinstalovat a nainstalovat chrome znova. Pokud to nepomůže tak změna prohlížeče. Z vlastní zkušenosti doporučuji Firefox, používám ho na různých PC více jak pět let a úplně bez problému.

Další odpovědi
badisko

Stary chrome odinstalovat a nainstalovat ho znova …Kvuli takove blbosti se nevraci pocitac v case ..protoze muze byt pozkozeny samotny chrome a ne system …doporucuji ho odinstalovat uplne …a misto google chrome bych pouzil jeho bratricka .. Srware IRON http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/srware-iron/ popripade take dobry a rychly prohlizec s jadrem chronium od comoda tedy comodo dragon ..http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/comodo-dragon/?g[hle­dano]=comodo%20dra­gon&g[oz]=31.0 …kte­ry je vzhledove upne stejny na ty same funkce ..ovsem ma lepsi zabespeceni a neposila uzivatelska data na servery Google jako to dela chromej …
Doplňuji:
Nebo je zde moznost ze je jen spatny zastupce … tak jit touto cestou ..mistni disk C; ⇒ Program Files ⇒ slozka ⇒ google chrome tu otevrit kliknou na ikonu google chrome a vyrvorit zastupce na plose …pokud to takto nepujde tak ..proste ta nova instalace …ale musi se smazat vsechna data ne ze se jen preinstaluje …!! on by se jen aktualizoval a problem jako takovy by pretrval pretrval…

Questman

Smazat cookies, cashe a pokud nepomůže tak reinstall.

arygnoc

nepoužívajte chrome.
to nie je nenávisť voči google, naopak, mnoho jeho služieb využívam, ale chrome je skutočne nevydarený produkt.

ak nechcete mozillu (najviac doporučujem), skúste operu (tá sa neuveriteľne zlepšila), prípadne by som vrelo doporučoval klona mozilly, napr. torch alebo Pale Moon.

nie IE.