Reny

Poradíte mi jak vyřešit problém s kurzorem?

Když zapnu počítač tak mi najede obrazovka ale najednou se zasekne kurzor a nejde s ním pohybovat. Tak to vypnu a znovu zapnu a až na poněkolikáté se mi to povede a potom kurzor normálně funguje. Teď nevím jestli je to myší a mám si koupit novou nebo je to v počítači.
Ještě bych chtěla vědět jak se správně nazývá myš bez podložky a s káblem.
Děkuji za Vaše odpovědi.

Odpovědi
Alesh

To vypadá spíš na SW problém, zkusil bych přeinstalovat ovladač myši. HW problém lze snadno vyloučit, zapůjčením a otestováním jiné myši.