Pokročilý

Poradíte jak vybrat elektrokolo?

Máte nějaké zkušenosti s elektrokoly? přemýšlím o koupi a tak bych ráda uvítala rady a tipy.

Odpovědi:

Zlatý

Podle požadovaného dojezdu a stavu peněženky. Je nutno mít na paměti, že nový akumulátor je hodně drahá záležitost (10 - 30 litrů) a má omezenou životnost do 8 let. Proto jsem ten nesmysl zavrhl a pořídil motokolo se spalovacím motorem, s prakticky neomezeným dojezdem a dlouhou životností. Cena jízdy: 0,50 Kč/km. O výkonu 1 kW oproti 250 W ani nemluvě. U elektrokol stejně často musíš šlapat.

Bronzový

Nejlepší je přestavba klasického kola s přehazovačkou přidáním středového pohonu u šlapátek. Prodává se v sadě. Pokud to někdo nezvládne podle návodu, tak přestavbu dělají i na zakázku.
1. Vysoká životnost motoru a převodovky
2. Možnost řazení přehazovačkou. Tím je dosažena velká variabilita rychlosti nebo naopak síly do kopce.

Pokročilý

Dosti při výběru záleží na ceně :) takže jaké máš možnosti a jak moc a k čemu chceš elektrokolo využívat? Město? Příroda?

Diskuze k otázce

Pokročilý

adelickaa

jsem moc ráda že se tady rozjela diskuze, tak ale i přes to si stále nejsem schopná vybrat, poradit..

hanak884

Manželce jsem kupoval https://www.fitham.cz/… tak nevím třeba bude vyhovovat i tobě :)

Pokročilý

modrokakocka

koukla bych se na internetu po nějakých obchodech a něco si přečetla a pak až vybírala např. fitham super na elektrokola, sport a vše kolem toho

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 366
Zlatý marci1 201
Zlatý annas 201
Zlatý Kepler 158
Zlatý gecco 146
Zlatý hanulka11 135
Zlatý Alesh 116
Zlatý mosoj 114
Zlatý Lamalam 111
Zlatý led 107

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.