Poradí někdo?

Poradí někdo jak bezpečně zhubnout?Již rok beru antidepresiva a za tu dobu jsem přibrala 20kg.Teď jsem sice v pohodě,ale mám depky z postavy.Je mi 44 a u lidí s psychickou poruchou není hubnutí jednoduché.Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
spooky

Asi zklamu, ale známé otřepané jíst málo a častěji(zdravější jídla) a hlavně pohyb! Jinak to nepůjde !!! Nic jiného nezabírá ( asi kromě liposukce ) :)

Další odpovědi
HerbiG

http://www.jak-zhubnout.net/

afro.minerva

Pokud chcete hubnout a máte již psychické problémy, tak určitě potřebujete hlavně pomoc svého lékaře a psychiatra. Hubnutí je samo o sobě dost velký psychický nápor a mohl by se vás stav zhoršit. Rozhodně to neskoušejte sama.

vecernice

Musím vás podpořit,hlavně po psychické stránce.Jakmile vyleze sluníčko,dejte si závazek a třeba hodˇku pohybu,poslední jídlo v 17hodin.Spíš zeleninu,než ovoce a co nejmínˇtuků.Masa dost,ale proč ho ještě mastit.Přeju hodně slunečných dní a vesela kolem sebe.

panenka

skuste do jídelničku zahrnout ovoce,zeleninu pohyb jezte 5 krát denně po malých porcích dostatek pití a uvidíte že hubnutí pude samo