reganama

Poplatky za přepis motocyklu, kolik?

Prosím o odpověď,kolik stojí přepsání,ekolog­.daň,technická,e­mise a zhruba pojistka na motocykl do obsahu 350 cm/2 Děkuji ivan

Nejlepší odpověď
kropitko

není na škodu se občas kouknout do diskuze

Další odpovědi
mj81

Ekodaň se platí jen za auta. Motocykly, nákladní auta a autobusy je možné přepisovat bez daně.

kropitko

přepis 550......tk 400.....nejsem si jistá,ještě na to kouknu a eko nevím,ale myslím,že se neplatí

kropitko

ta cena za tk je cca 320 a pak ještě evidenčka cca 120

kropitko

motocykl a automobily nad 3.5 t jsou od poplatku osvobozeny.

No a pojištění třeba zde,ale hledejte dál,bude i levnější…

https://www.di­rect.cz/chci-pojistit-motocykl/kalkulacka-online