Avatar uživatele
Kazatel

Pomůžete vysvětlit logiku podnikání a selský rozum?

Vytvořím produkt, herní konzolu, kterou lidé kupují, čím více obsahu zpřístupním, tím se stane pro lidi atraktivnější, udělám to tak, že obsah nemusím vyrábět jen já, mohl bych dokonce platit i jiným firmám, že mi svůj obsah nabídnou aby to na mém stroji fungovalo, ale já to nepotřebuji a jelikož vím, že oni na existenci mého produktu vydělají, umožním jim za poplatek na mé platformě nabízet jejich produkty.

Nechápu, přece producenti her nejsou nuceni to na platformu mé herní konzole umísťovat, mohou software tak jak se mnohdy děje přizpůsobit pro obyčejný herní počítač, ale z nějakého důvodu to dělají, asi z důvodu vyšších zisků. Na druhé straně uživatelé mé herní konzoly pokud nemají zájem, nemusí si software (hru) kupovat, stejně tak jako jim nikdo negarantuje, že ta daná hra bude na mé konzole dostupná. Ostatně pokud se jim to nelíbí, nemusí si vůbec moji konzolu kupovat.

Tak o čem je vlastně tento soud a kde jsou hranice selského rozumu?

https://www.no­vinky.cz/clanek/in­ternet-a-pc-hry-a-herni-systemy-odskodneni-pro-miliony-hracu-sony-celi-v-britanii-miliardove-zalobe-40406653

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Mravenec před 614 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek