FERYLENA

Pomůžete mi prosím vyřešit problém u Pugeot Zenit – skútr , nejde benzín do motoru i když jsem karburátor vyčistil.

Pomůžete mi prosím vyřešit problém u Pugeot Zenit – skútr , nejde benzín do motoru i když jsem karburátor vyčistil.Pokud stříknu pod svíčku,tak motor na chvilu běží.Děkuji

Odpovědi
honza19hk

ucapaná hadička,bordel v nádrži atd…Příčin může být víc.

mojitek

Udělej to vylučovací metodou. Sundej hadičku.Pokud dobře a v dostatečným množství vytéká z nádrže tak je problém v hadičce-vyměn hadičku a dej tam filtřík aby se to už nestávalo.