dudlík

Pomůže něco jiného než prášek proti bolení hlavy děsně mě bolí hlava a prášek to nechce zastavit

  • šílené píchání u spánků
  • je mi teprve 11

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi :))) moc mi pomohly

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem určitě starší od Tebe, ale já, když mne bolí hlava (výjimečně) vypiji šťávu z citrónu rozmíchanou ve vodě.

Další odpovědi
briketka10

tady je několik rad místo té pilulky..
http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-zdravi/146222/15-domacich-rad-ktere-vas-zbavi-bolesti-hlavy.html

arygnoc

každá bolesť má svoje príčiny (je to varovanie organizmu, že niečo nie je v poriadku).

Rozhodne by som po víkende doporučoval návštevu lekára..