Capik166

Pomůcka pro cvičení, která vypadá jako provazový žebřík

Nejvíce se tato pomůcka vzhledově přibližuje provazovému žebříku. Pomůcka leží na zemi a slouží hlavně ke cvičení nohou. Do mezer se různě skáče.

Doplňuji:
Víte kde se to dá koupit nebo jak se to jmenuje?

Nejlepší odpověď
led

Kedysi sme to kreslili kriedou na asfalt.
Načo kupovať, krajšie je vyrobiť si sám.
Dá sa to spraviť, stači zobrať 2 povrazy, pásky,a pod. a pospájať ich priečkami. veľkosť oka si každý môže určiť sám podľa seba. ak to chce mať vo výšky možno si k tomu vyrobiť malé stojanky, tyč s okom na krížovom podstavci. Fantázii sa medze nekladú, ak to vyrábajú viacerí je aj zábava a výsledok si každý viac cení, než keby to bolo „za pár šesťáků“.

Další odpovědi
anonym

No a co je otázkou?
Doplňuji:
Hledala jsem něco takového ve sportovních potřebách a nenašla. Jako děti jsme „skákali panáka“. Taky prima strefovat se do jednotlivých okýnek a přeskakovat to, kde byl kamínek. Vyblbli jsme se tím celé dny a nic jsme kupovat nemuseli. Někdy stačila na tvrdý povrch křída, jindy do hlíny kus klacku.
Navíc to mělo tu výhodu, že když nás hra přestala bavit, nemuselo se nic uklízet a tahat sebou domů.

mosoj

Pozor ! Tatu na provaz doplatil!