KARI05

Proč se ve hře Sven's Quest nemohu dostat dál?

Ahoj, hraju tuhle hru rada, ale nemůžu se dostat dal, mam tam furt nejaky coming soon, kouknete se na tu hru a poradte mi prosím, co mam dělat odkaz na hru (místo kam se nemůžu dostat), jdete k tomu ledu http://m.kizi­.com/games/svens-quest

Odpovědi
quentos

Coming soon v této souvislosti obvykle znamená, že daný artikl ještě není na trhu, případně v kinech, ale brzy bude. Z toho bych usuzoval, že se nemůžete dostat dál proto, že to „dál“ ještě nevymysleli, ale brzy vymyslí.

BANAN93

tak jsem si to zahrál a hra bude mít doufejme pokračování – prozatím to tam končí