zjentek

Pomohu nějak výrazně přírodě, pokud namísto mikrotenu začnu balit do alibalu?

Řekněme (čistě hypoteticky), že mám před sebou ještě mnoho let života. Svobodného života. Kdy si mohu balit co chci do čeho chci.

Odpovědi
Viktorie II.

Je to jak řiť v oko.

Beno

Vhodný je nebělený máslový papír, nebo papírový sáček.

Hlada

Rozhodně ne. Fólie na zabalení svačiny neváží ani 2 gramy. To je bezvýznamné množství plastu, který se dá navíc recyklovat přes tříděný odpad. Naopak alobal je od těžby bauxitu až po fólii velice energeticky náročný výrobek, který končí ve směsném odpadu na skládce.

zjentek

Viktorko, COŽE? (;

Viktorie II.

Tak se tomu říkávalo u Prajzáku.

zjentek

… Čehože??? ;D

zjentek

Především tedy svačinu.