Fearoo7

Pomalý pc, jak ho zrychlit?

jednou sem mel pomaly pc jak blazen tak jsem preinstaloval windovs (vista)a byl rychly jak prujem :D místo na dysku mam 91Gb z toho jen 37G mam zabrany ale kdyz zapnu napr icq tak kliknu na neco ato icq mi hodi neodpovida pak se mi obevi tabulka : program neodpovida tak se mi vipne icq a tak porad musim pouzivat mebo jinak pocitac je fakticky pomaly a to sem dneska ninstaloval ccleaner smazal jsem 10g A PORAD POMALE costim? dik

Nejlepší odpověď
Elk

Na Stahuj si najdi Advanced System Care Profesional, ten Ti vyčistí PC od zbytečností a navíc zrychlí.

Další odpovědi
ReHu

Abych řekla pravdu, nechce se mi luštit tvůj dotaz.