jessie

´´ Policejní vir´´

Takže mám problém s takzvaným ´´policejním virem´´ , který na mě včera z ničeho nic vyskočil při běžném prohlížení internetu. Mám načteno spoustu návodů jak se toho zbavit, ale některé nezabírají a na některé jsem krátký . Potřeboval bych nějak polopaticky vysvětlit jak se toho svinstva zbavit ? Přes nouzový režim mi to nejde protože ta svině na mě vyskočí i tam. Naštěstí mám na pc druhý účet, který zatim funguje celkem bez problému, ale to mi nestačí. Může mi někdo polopaticky vysvětlit jak se toho zbavit? díky. R.

Nejlepší odpověď
badisko

kdyby jsi pouzil tu zedou listu na pravo ..a napsal do ni ..policejni vir …tak by jsi pochopil ze se to tady resi dost casto a ty viry jsou uz 2 jeden ma heslo soNNy…nebo tak nejak najdes to tam a ten novezjsi je hur odstranitellny atak …hledej ..http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=policejni%20vir

Další odpovědi
anonym

Proč si nejprve neprojdeš řadu užitečných rad. – viz zdroj:
To, že ses právě zaregistroval, a tím ses zavázal dodržovat pravidla serveru, není právě slušný vstup hned 1 otázkou je porušovat (viz zákaz opakování těchže otázek).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=policejn%C3%AD%20vir

anonym

Účet tím nemá nic společného, asi mystifikuješ. Přes nouzák se tam nedostaneš a lze se přihlásit přes druhý účet. Blbost. Jak se můžeš přihlásit přes toho vira?

Bedy

Stáhněte si na plochu Combofix a spusťte ho. Ten pak vygeneruje výpis, který mi nahrajte na www.leteckaposta.cz a odkaz mi pošlete vnitřní poštou.
Combofix stáhnete z http://www.an­tivirovecentrum­.cz/navody/com­bofix.aspx (je tami pěkný návod na použití)

Spolu s tím mi pošlete po dokončení kontroly Combofixem výpis z programu Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na tu leteckou poštu stejně jako ten výpis z Combofixu a odkaz mi pošlete vnitřní poštou (klikněte na můj profil – tedy Bedy-Poslat zprávu).
Nezapomeňte napsat předmět zprávy – třeba Policejní vir.

anonym

Ke stáhnutí zdarma jsou viry třeba z www.download3k.com a nic to nestojí.

anonym

zadej vpravo v šedé vyhledávací liště, řešeno xkrát