zjentek

Pokud zde na serveru smažu všechny vlastní „všetečné“ odpovědi, budu upozorněn, kolik z nich admin později vrátil zpět?

Otázka je sice zcela jasná, ale ještě ji trochu rozeberu, kdyby sem NÁ-HO-DOU zavítali třeba i místní softwarový vyloženě architekti, kteří bývají VĚČNĚ HRDI na svá vlastní elektronická softwarová díla, která prakticky nepracují a ti si pak mohou jim nepochopitelnou otázku vyložit takto:

Když sám sobě smažu odpověď, systém mě upozorní zprávou o této akci. Upozorní mě však také na opětovné obnovení MÉ VŠETEČNÉ otázky?

Totiž jde o to, pokud si vymažu „VŠECHNY VŠETEČNÉ“ odpovědi, CHCI taky vědět a mít kontrolu nad tím, kolik a které z těchto skutečně nesmyslných, zahozených VŠETEČNÝCH PŘÍSPĚVKŮ mně admin z koše obnovil a na serveru opět vyvěsil pzět mezi aktivní a zajímavé odpovědi, abych tyto a podobné dotěrné a vlezlé „oplzlosti“ mohl z pohodlí domova znova pohodlně odstranit.

Díky za objasnění závažné problematiky s VŠETEČNÝMI příspěvky. Zjentek Original!

http://www.slovnik-synonym.cz/web­.php/slovo/vlez­ly

Nejlepší odpověď
annas

Admin na vrácení otázky či odpovědi neupozorňuje. Vrátí je na místo, kde byly vložené.

Někdy na to nepřijdete. Záleží také na tom, za jak dlouhou dobu po nahlášení admin reaguje.

Na jedno nahlášení otázky reagoval admin rychle, otázku vrátil za dva dny. Nešlo o mou otázku, ale odpovídala jsem na ni.

Další odpovědi
aliendrone

Ne, nebudeš! Jednou mi byl smazán příspěvek (měl jsem dobrou náladu, takže jsem to odbyl jen komplikovanou nadávkou) a asi za 2+ měsíce jsem naprostou náhodou zjistil, že byl obnoven. (žádný e-mail jako v případě skrytí či smazání dotazu nepřišel) :)

Kepler

Už jsem to taky zkoušel. Pokud jsem skryl vlastní příspěvek, přišlo mi od admina standartní oznámení, že „váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru…blabla­bla…Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.“
O případném navrácení příspěvku jsem nikdy žádné oznámení nedostal, ani v případě, že jsem byl nahlášen někým jiným. Pokud jsem na to přišel, pak jen na základě vlastního pátrání.

ivzez

Obnovené otázky a odpovědi byste měl najít ve svém profilu
pod příslušným odkazem, zařazené na jejich původní místo.