Karol55

Pokud si chci založit kavárnu, ale nemám žádné zkušenosti z oboru. Co pro to musím udělat?

Odpovědi
Drap

Musíš si sehnat vhodný prostor. Upravit jej podle požadavků hygieny. Vyřídit si živnost na pohostinskou činnost. Pokud nejsi vyučena v oboru a nemáš praxi, nebo nemáš prokazatelně dlouhou praxi v oboru a nemáš ani střední, nebo vysokou školu hotelovou, musíš si opatřit garanta, který takové požadavky splňuje. Potom už jen nakoupíš suroviny a otevřeš.

roxilox

Doporučuji nezakládat nic. Hrozí že brzo krachneš – kavárna to je tvrdý byznys

xxx3

asi nejlepší (a poměrně snadno proveditelné) je nechat se na čas v nějaké kavárně zaměstnat. Jen abys věděla, do čeho jdeš.