Pokud se na libovolné kolo kola dá bezdušový plášť, tak lze pak jednoduše nafouknout a jezdit bez duše?

Nejlepší odpověď
Roman71

Na libovolné kolo (ráfek) nelze, pokud k tomu není určený. Například u paprskového ráfku, spojeného se středem kola výpletem, je nutné, aby kolem centrovacích matic neunikal vzduch. Takže, pokud bude ráfek vyroben pro použití bezdušového plnění vzduchem, nebude s únikem vzduchu, ani jízdou, žádný problém.

Další odpovědi
Ušel ventil

Když to jde u aut tak by to mělo jít i u kol ,
ale je tu jiná konstrukce kol ,
ale jestli se to vyrábí nevím ,
 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xBOmilTis­rk