JájsemRaibek

Pokud Popelce střevíček dokonale sedí, jak to, že jí spadl na schodech?

Jak je možné, že Popelka na schodech ztratila střevíček, když ji tak dokonale seděl na nožce?

Nejlepší odpověď
marci1

Bohužel je vidět, že jsi muž. Běhat po schodech ve střevíčkách s podpatky je opravdu dosti „těžké“ a většinou to může skončit nějak podobně, v horším případě vyvrtnutým kotníkem. 🙂
Jo a jen tak mimochodem v „Popelce“ z r.1969 hofmistr nastražil past – nechá natřít schody lepidlem. 🙂

Další odpovědi
Kepler

To ještě dobře neznáš ženské. Udělala to schválně. Nebo to nebyly křusky jak od Tomáša Bati.

Kajoch

Protože to bylo napsáno ve scénáři.Logiku bych v tom nehledal…je to přece pohádka:)

Kelt

Tak jednak by pohádka ztratila svou romantiku, protože princ by jí nemohl držet lýtko a nasazovat střevíček. To je jedna věc. No a další je ta, že střevíček sice drží na noze, ale byl to střevíček s podpatkem a ten není určen pro rychlý běh po schodech. Tady logika neplatí.