dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s nabíjením elektrokola mimo domov, tak jakou? Nestaví se k tomu v Česku ještě záporně?

Kde jste tak různě nabíjeli? Neměli k tomu někde připomínky např. restaurace, hospoda atp.?

Odpovědi
anonym

Potíž je v tom, že ve většině restaurací nevědí kolik je nabití jedné takové baterie vlastně může stát a tak neví zda si mohou dovolit vám takovou službu poskytnout za předpokladu že si tam třeba objednáte kávu. Většinou vám to tedy neumožní, jednoduše proto, že na to nemají připravené kalkulace.

Zkuste jim říci, že k nabití potřebujete jen asi ~0.5 kWh (za méně než 3 Kč), což by měla být u většiny elektrokol pravda, zvlášť pokud není baterie vycucaná zcela. Otázkou je, zda vám to budou ochotni věřit, spíš se budou ošívat i tak …