nyjono

Pokud je prodejna zavřena z důvodu současného nařízení vlády, prodlužuje se o tuto dobu záruční lhůta?

Pokud nelze reklamaci zboží vyřídit na prodejně, je potřeba toto zboží poslat, nebo se záruční doba prodlouží?
Děkuju.

Nejlepší odpověď
ivzez

Jestli se nemýlím, měly by fungovat servisy.
Zkuste zavolat nebo napsat e-mail preodejci, měl by Vám poradit, jak postupovat.

Záruční doba se podle mne neprodlouží, ale měla by být možnost
poslat porouchanou věc do servisu a nechat opravit.
V případě, že by oprava nebyla možná, by měl prodejce zboží vyměnit
(zaslat nové) nebo po vrácení zboží vrátit peníze.