Rokio

Pokud čtrnáctiletá puberťačka se stane obětí znásilnění, co má dělat, když jí rodiče, ani lékař nedovolí jít na potrat?

Pokud budeme brát v potaz, že po znásilnění zrovna otěhotní, jak se má zachovat, když jí nebude dovolen potrat?

Nebudou pro ní ty porodní bolesti ještě horší než samotné znásilnění?

Odpovědi
Kepler

Lékař pouze rozhoduje, zda je potrat rizikový, či ne. V jiném případě jej zakázat nemůže. Vše záleží na rodičce a rodičích. Rodička má dvě možnost: buď se o dítě společně s rodiči bude starat sama, nebo dítě umístí do baby boxu.

elkon

Ty máš sám starostí dost se sebou. Tohle tě vůbec nemusí zajímat. K tobě určitě pro radu nepůjde.

Elastrela

At se spojí s Women Help Women nebo Women on Web

_Bůh_

Jít vybírat barvu, kterou vymaluje dětský pokojík.