rady74

Pokles zvuku autoradia

Při jízdě autem mi u autoradia kolísá zvuk.Řekl bych že je to signálem,ale ve městě je přece signál všude,ne?

Odpovědi
leorespect

No,signál se sice téměř všude,to je pravda.Já osobně bych tu chýbu hledal na přijímači.Buď tam máš někde nedolíhajicí kontakt na kabeláži,nebo může být závada čí poškození na anténě…

mj81

A taky není pravda, že je signál všude. Jezdím s autobusem MHD a vozím si s sebou rádio na baterky. Příjem signálu závisí třeba už jen na tom, na které místo v kabině to rádio dám a jak otočím anténu. A máme ve městě pár míst, kde signál prostě a jednoduše nechytím, něco ho ruší.

Petra Kulatá

Dobrý den, jaký máte typ auta? Já nedávno totiž řešil podobný problém a pak jsem zjistil podle totoho: https://www.2din­.cz/neco-spatne-funguje/mam-sound-system-a-nefunguje-zvuk/ že rádio není nakodované na stávající počet reproduktorů ve voze.