počítač si dělá co chce!!!

Už pár dní,najednou z ničeho nic, počítač odešle něco,co já nechci ještě odeslat,netušíte čím by to mohlo být. Třeba to dělá u e-mailů,teď to udělal před chvílí. Před měsícem byl v opravně,jelikož mu odešlo větrání,mohlo by to s tím souviset???
Doplňuji:
je to noťas,možná,že někde něco zkratuje pod klávesnicí,protože když píšu,tak třeba někdy to samo odskočí nahoru a začne to psát do již napsaného textu

Nejlepší odpověď
rynek878

Je docela možné,že jste se stala obětí napadení virem,chce to PC řádně pročistit.

Spousta viru nevykonává žádnou přímo destrukční činnost, ale pouze se snaží dále a dále šířit. I
takové viry mohou způsobovat problémy, obsazovat pamět, brzdit síťový provoz a podobně.
Další viry mohou rozesílat informace z vašeho počítače na jiné, kde si je muže autor viru
přečíst, šířit se automatickým rozesíláním elektronickou poštou, nebo třeba šifrovat data na disku.

Další odpovědi
GangstaHelper

S chlazením to souviset nemůže.

Kdybych viděl, jak to odeslání emailu probíhá, tak bych mohl lépe rozpoznat, odkud vítr vane.

Je také možné, že blbne klávesnice (třeba zkratem dochází k aktivaci nějaké klávesy), i když to moc nesedí k Vašemu popisu.

oskar

Snad pry řadi nějaky nebezpečny vir,na Ukrajině to ma každy paty počitač.