VampGirl

Počítač nenačítá SD kartu. Čím to může být?

Často se mi stane, že když do počítače zasunu SD kartu, vůbec ji nezaregistruje a nenačte. Dalo by se říct, že je to náhoda, když ji zrovna načte. Čím to může být? SD karty mám poměrně nové, nejsou poškozené a na jiných počítačích fungují správně. Děkuju za rady.

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestliže je víc karet které jinde fungují a v PC ne, je chyba ve čtečce. Jestli je to čtečka připojovaná kabelem do USB, může být vadný kabel. Podívejte se do Správce zařízení/Paměťové svazky, čtečku odinstalujte, restartujte PC a nainstalujte znovu. S velkou pravděpodobností je ale vadná.

Další odpovědi
Itter

Pak může být chyba na nainstalovaných ovladačích čtečky karet.
Ale pravděpodobnější je přímo vada čtečky.