elminka

počítač

co je to kluser(cluser)v pc,mám s ním problém v počítači.no prostě jsem na to mimo v dnešní době,a to mám dva pc…to je ostuda,že jo???

Odpovědi
blesk26

Pravděpodobně máte na mysli „cluster“. Velice laicky řečeno, jedná se o nejmenší alokační blok na vašem pevném disku. Tedy o malou část paměti, ke které se operační systém nejspíše nemůže dostat (přečíst její obsah). Co se týče konkrétního řešení nápravy, hodil by se lepší popis problému, takto nelze jednoznačně poradit …