jeffík

Po ukončení googlování a mejlování najdu všechny dnes nově vytvořené soubory a vymažu je. Dělám dobře? Dík !

Doplňuji:
Všechno zavřu,pak CCleaner, pak hledat: Nově vytvořené soubory,např. ve WIN/security se objevuje edb.log,res1.log nebo Firefox vytváří update.mar 5M ,všechno označím a smažu.Chci udržet stále stejné volné místo na disku C

Odpovědi
IK

Pokud se musíš ptát zda děláš dobře tak asi neděláš.
Některým věcem je lépe rozumět.

Hlada

Neděláte dobře. Co je extrémní, je špatné. Při dnešní velikost disků nemá nějakých pár stovek MB pro funkci počítače žádný význam. I velmi zdařilý CCleaner občas někomu smaže něco důležitého, i dobrý defragmentační program může udělat chybu. Při každodenním používání stačí udělat údržbu asi jednou za 1 až 3 měsíce. Mnohem důležitější je mít na externím disku kopii systémového disku a kopii důležitých dat pro případ havárie.

Michal Kole

Jaké soubory ? myslíš „bordel“ po prohlížčei ? Jak to mažeš ? Programem typu CCleaner nebo Wise Disk Cleaner ?
Doplňuji:
Jo to je správně