Po rozvodu vystěhování exmanžela…

Byt po rozvodu soudem byl přidělen mne, exmanželovi jsem našla jiný byt a zprostředkovala uzvaření nájemní smlouvy na jeho jméno, která jeho data, údaje mohu zveřejnit na smlouvu anichž bych se dostala do sporu s ochranou osobních dat?

Odpovědi
Jambalaya

No, já teda nevím, ale pokud jste mu nájem zprostředkovala, musí exmanžel uzavřít smlouvu sám. Vy nemáte právo jednat za něj a uvádět jeho data vůbec nikam, pokud nemáte mezi sebou smlouvu o zprostředkování či zplnomocnění.
Když se takto ptáte, vypadá to, jakoby o tom ani nevěděl.