hippeace

po náušnicích mě bolí uši, co s tím, jak tomu předejít??

Ahoj/ Dobrý den
Po tom co mám na sobě chvíli naušnice tak mě začnou bolet ušní lalůčky, boužel nepomohlo mi ani nošení zlata, stříbra ani chir. ocele. Nemáte nějaký fígl aby uši nebolely?
PS: Někdy se také stáva že naušnice ze kterých mi před měsícem uši hrozně bolely mi najendou nevadí a můžu je mít na sobě několik dní. Tím pádem mi to vůbec nejde do hlavy protože to nemůže být alergie ne?

Nejlepší odpověď
petra15

Alergii to neni…pripada mi to , jako kdybys nosila jen klipove nausnice, pak by nebylo divu ( no vis ktere, – ty co se daji pripnout na prsni bradavky…:)). Jinak jsou ty nausnice asi tlustsi, nez dirky dovoluji…

Další odpovědi
Drap

Fíhl bude asi jen jediný. Nenosit naušnice.

RyuzakiKate

Asi máme stejný problém. Koncem léta jsem začala nosit stříbrné náušnice a posléze mě lalůček bolel a vylučoval jakýsi… humáč. Byly to takové ty „pecky“. K Vánocům jsem dostala zlaté „pecky“, ale problém přetrvával. Zlatnice říkala, že to je tím, že ucho nemůže dýchat, a proto se toto tvoří, nezáleží, zda je to zlato, bílé zlato, či chirurgická ocel. Takže jedině kroužky. Mívala jsem kroužky z bílého zlata, ale na sobě se mi prostě nelíběj, takže asi budu beznáušnicovatá… :(
Pokud budeš mít na oušku ekzém, doporučuju konopnou mast, ta mi pomohla okamžitě.