oliva

Platí se eko daň na Avia 31 valník, nebo jen přepis a kolik asi?

Chceme koupit Avii 31 valník a nikde nemůžeme najít, jestli se platí jen přepis nebo i EKO. Někde jsme vyčetli že se EKO u tohoto vozu neplatí,(u ná­kladního). Je to pravda? Kolik stojí přepis?

Nejlepší odpověď
anonym

Samotný převod stojí 800,– Kč, Eko není ´vymáháno´ – tato daň je stanovana jen pro vozidla do 3,5 t celkové hmotnosti (A31 má cca 6 t).

Další odpovědi
jareknovak4

Každopádně nezapomeňte mít při přepisu doklad z STK a zelenou kartu.
Já zelenou kartu neměl a běžel jsem rychle uzavírat pojistku do nejbližší kanceláře a zbytečný shon. No a ještě jsem si pak počítal cenu na internetu a na http://www.1po­jistenionline­.cz mi vyšla nižší cena. Příště si raději vše připravím.

oliva

Díky za dobré rady. Už nás snad nic jiného nepřekvapí. Avka už je u baráku, tak ještě ty úřady…