kristyjar13

Víte o nějakých peckových sluchátkách do Kč 500, která se nerozbijí po měsíci a hrají dobře?

Rozbily se mi pecková sluchátka Canyon, která jsem měla asi 5 let a nemůžu si je vynachválit. Víte o nějakých do 500,– která se mi nerozbijí po měsíci a hrají dobře? Děkuji za tipy

--

Původní neotázka
Pecková sluchátka k mobilu

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pecková%20sluchát­ka

Další odpovědi
anonym

já si nemohu vynachválit sluchátka Philips. mám je cca. deset let a stále leží na stejném místě.

McArthur

Pokud Ti sluchátka Canyon vydržela 5 let, tak se zřejmě ke sluchátkům chováš dobře. Kup si téměř cokoliv a určitě Ti vydrží. Canyon je stále na trhu, jen jiné modely. Cenově patří k levnějším značkám.

Spousta lidí cpe sluchátka do kapes, láme kabely a diví se, že nevydrží. To ale nebude Tvůj případ.